חזור

פתח ווצאפ
טיול ג'יפים - רמת הגולן הפראית

הקופון מומש!

המחיר המוצג הינו המחיר לאחר ההנחה

חזור לרשימת הפעילויות

הזמנתך התקבלה בהצלחה!

להלן הפרטים:

שם הפעילות:
דגדג
תאריך הפעילות:
שדגגש
שעת הפעילות:
שדגדשג
מספר כרטיסים:
שדגדשג
שולם סכום של:
שדגדשג
שם מלא:
שדגגד
טלפון:
שדג
אימייל:
שדגדש

ברגעים אלה ממש נשלח אליך מייל עם פרטי הרכישה, קוד השובר ופרטים ליצירת קשר עם טטנקה טיולי גיפים על מנת לתאם את מועד הפעילות.
במידה והמייל לא מגיע, יש לבדוק בתיקיית הספאם.

ברגעים אלה ממש נשלח אליך מייל עם פרטי הרכישה.
חשוב לבדוק שהמייל הגיע כי יש בו פרטים חשובים נוספים!
במידה והמייל לא מגיע, יש לבדוק בתיקיית הספאם.

רכישת כרטיסים ושוברים:

2 כרטיסים
אחרונים
מחיר לפעילות: 850
100
פתח ווצאפ

תהליך הרכישה יתאפס בעוד: 10:00

*מינימום זוג, מקסימום 8 איש בכל ג'יפ * לא מומלץ לנשים בהריון ולאנשים הסובלים מבעיות גב בכל מקרה של ביטול ע"י הלקוח, יוחזר התשלום בניכוי 5% או 100 ₪ , הנמוך מביניהם דמי טיפול.

פעילות פרטית? הזמנה לקבוצה גדולה?
לחצו כאן לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

משך הפעילות: 2 שעות דקות

מתאים לגילאים: כל הגילאים

איפה נפגשים? מרכז תיירות צומת וואסט

טיול ג'יפים – רמת הגולן הפראית

מסלול הטיול

מסלול מדוייק ומפורט : טיול בקרבת הגבול עם סוריה בצפון רמת הגולן, במהלך הטיול נחצה שטחים פראיים של הגולן, נערוך תצפית מודרכת על הגבול ומשם נמשיך לעיר הסורית קוניטרה הישנה ולבניין המפקדה הסורי, וגם נראה חלק מהחקלאות המיוחדת שבצפון רמת הגולן.

אנחנו בטטנקה עורכים טיולי ג’יפים בצפון רמת הגולן ומורדות הגולן. אנחנו מציעים אטרקציה ייחודית במגוון מסלולים שלכל אחד מהם אופי משלו וכולם מתאימים לכל גיל. אפשרות נוספת ומיוחד היא לבנות ביחד מסלול שיתאים לרצונות שלכם ולמקומות שמעניינים אתכם. ניתן להגיע לגבול עם סוריה, לטייל ביער אודם, להגיע לברכת רם, לנסיעה כיפית למורדות רמת הגולן, לבקר בבונקרים סורים או בבונקרים ישראלים או להגיע לאחד המעיינות אשר במורדות הגולן. כל הטיולים מלווים בהדרכה מקצועית על הגולן, הטבע, החקלאות, ההיסטוריה ועל מורשת הקרב. טיולי הג’יפים שלנו מתאימים למשפחות, לקבוצות, לימי כיף ולגיבוש.

טטנקה טיולי ג’יפים ממוקמת במושב שעל שבצפון רמת הגולן. מסלולי הטיול המיוחדים שלנו נערכים ברמת הגולן ובמורדותיו, וכוללים מגוון מסלולים מרתקים המשלבים היסטוריה, מורשת קרב, חקלאות והמון טבע ונוף. לכל מסלול אופי ייחודי משלו המשלב תוכן עשיר, מסקרן ומלמד עם הנופים המרהיבים של רמת הגולן. הג’יפ הוא רק האמצעי להרגיש את השטח מקרוב, לחוות את הטבע, להגיע למקומות שלא תוכלו להגיע אליהם אחרת… המטרה שלנו היא שתיהנו מחוויה ייחודית, תתחברו לאווירה המיוחדת שיש רק כאן ברמת הגולן, תשמעו את הסיפורים המרתקים של המקום ותרגישו את הגולן. הטיולים מתקיימים בג’יפים מתוחזקים ובטיחותיים עם 7 או 8 מקומות ישיבה. בכל ג’יפ נוהג מדריך מקצועי החי את השטח.

אז מי זה בעצם טטנקה (TATANKA)?

המייסד של טטנקה זה מרקוס גלנטה, בעצם רק מרקוס, בחור שעלה ב-1995 ממקסיקו, התגייס לצבא ושירת בשריון. מרבית השירות הצבאי שלו היה בגולן ואז הוא גילה את האהבה שלו לנופים של הגולן, לשטח הפתוח, לאוויר הצלול (בכל זאת הוא בא ממקסיקו סיטי…) וגם פגש את החצי השני שלו – ילידת הגולן. מרקוס בחר להקים את ביתו בשעל, שבצפון רמת הגולן, ומאז הוא חי את השטח, מכיר כל שביל ודרך, כל בעל חיים שחי באזור, בקי בהיסטוריה, במורשת של הגולן ובאקטואליה. מרקוס ישמח לקחת אתכם להרפתקה שאין כמוה בשטחי הגולן הפתוחים דרך אתרים מעניינים – הרפתקה מתובלת בסיפורים ובחוויות אישיות. נשמח שתצטרפו אלינו לחוויה.

הזמן עכשיו