חזור

פתח ווצאפ
מלטרון לפארק איילון

הקופון מומש!

המחיר המוצג הינו המחיר לאחר ההנחה

חזור לרשימת הפעילויות

הזמנתך התקבלה בהצלחה!

להלן הפרטים:

שם הפעילות:
דגדג
תאריך הפעילות:
שדגגש
שעת הפעילות:
שדגדשג
מספר כרטיסים:
שדגדשג
שולם סכום של:
שדגדשג
שם מלא:
שדגגד
טלפון:
שדג
אימייל:
שדגדש

ברגעים אלה ממש נשלח אליך מייל עם פרטי הרכישה, קוד השובר ופרטים ליצירת קשר עם ארנון נחמיאס על מנת לתאם את מועד הפעילות.
במידה והמייל לא מגיע, יש לבדוק בתיקיית הספאם.

ברגעים אלה ממש נשלח אליך מייל עם פרטי הרכישה.
חשוב לבדוק שהמייל הגיע כי יש בו פרטים חשובים נוספים!
במידה והמייל לא מגיע, יש לבדוק בתיקיית הספאם.

רכישת כרטיסים ושוברים:

2 כרטיסים
אחרונים
מחיר לאדם: 100
100
פתח ווצאפ

תהליך הרכישה יתאפס בעוד: 10:00

מיקום מדויק ישלח לאחר ההזמנה בכל מקרה של ביטול ע"י הלקוח, יוחזר התשלום בניכוי 5% או 100 ₪ , הנמוך מביניהם דמי טיפול.

פעילות פרטית? הזמנה לקבוצה גדולה?
לחצו כאן לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

משך הפעילות: 2.5 שעות דקות

מתאים לגילאים: מגיל 15 ומעלה

איפה נפגשים? יד לשיריון, לטרון

על מעיינות, מצביאים ונזירים: מלטרון לפארק איילון

מה בסיור?

עמק איילון הוא מקום של גיאוגרפיה וטבע מדהים המשלב היסטוריה מרתקת של עמים, דתות קרבות וזיכרונות בלתי נשכחים.
כאן נלחם יהושוע במלכי האמורי, עם אמרתו המפורסמת "שמש בגבעון דום וירח בעמק איילון"
כאן נלחם יהודה המכבי ביוונים הסלווקים וכאן התרחשו קרבות עקובים מדם בין חיילי צה"ל ללגיון הירדני.
במקום זה נראה ישוע לאחר שקם מן המתים, על פי הברית החדשה. בעקבותיו הגיעו לכאן הצלבנים, ובתקופה המודרנית, הנזירים הטראפיסטים מצרפת.
למקום זה מגיעים המוני ישראל, לבלות בפארק איילון, בפיקניק בחיק הטבע, במסלולים להולכי רגל ואופניים. פארק בן 7,000 דונם, אותו הקימה קק"ל ב 1973 ומתחזקת אותו עד היום.
נתחיל את סיורנו המעניין בסיפורה של משטרת לטרון מאז הקמתה ע”י הבריטים , דרך קרבות תש”ח ועד לכיבושה הסופי ב 67. נערוך תצפית מדהימה לכוון מערב – משמר איילון, מיני ישראל וכביש לטרון רמלה.
משם ניסע למנזר לטרון, נרד מהרכבים לסיור מרתק באתר. נראה את המבנה המדהים משנת 1927, בסגנון רומנסק של הצלבנים. נבקר בחצר המנזר המזכירה חצר אירופאית קלאסית, עם הגינה הירוקה והמטופחת. נבקר בכנסיה המדהימה ונגלה את הסוד, האם אכן הנזירים הם שתקנים. נסיים את הביקור, בחנות המנזר, בו תתאפשר קניית יין משובח, מבית היוצר של נזירי המקום.

ניסע לפארק איילון, פארק עשיר בחורש טבעי ויערות שנטעו ע”י הקק”ל. במקום עצי בוסתן, מעיינות ואגם. כאן ניתן למצוא אתרים היסטוריים מרתקיים , בהם אמות מיים רומיות, מערות קבורה, גתות ובתי בד, מבצר צלבני ומצפורים מדהימים. המקום הוכשר ע”י קק”ל, על חורבות הכפרים הערביים, יאלו, דיר איוב ואמאוס.

אנו נגיע לתצפית איילון, נראה את הנוף המרהיב לכוון צפון מזרח – הישובים מבוא חורון, מודיעין והישובים היהודיים והערבים בקירבת כביש 443 בואכה מבואות ירושלים. נספר על האתרים ההיסטריים והקרבות בתש”ח וששת הימים ונקנח בפיקניק בסביבות האגם, עם אוכל שכל אחד הביא איתו מהבית.
** יש לציין שהשרותים במקום סגורים בתקופת הקורונה. כמו כן נקפיד בטיול על הוראות משרד הבריאות.

 

  • סיור מעניין ומרתק.
  • 3.5 שעות של יציאה לטבע, שיפעת מים והיסטוריה מעניינת.
  • מדריך ותיק ומנוסה. תושב האזור

שלום, שמי ארנון נחמיאס, בוגר קורס מורי-דרך של בית הספר לתיירות, שליד האוניברסיטה חיפה ובוגר מכון אבשלום לידיעת הארץ.מורה-דרך מוסמך מטעם משרד התיירות ומדריך טיולים, בעל תו תקן של משרד החינוך.

אני בעל תארים בפסיכולוגיה ובעבודה סוציאלית, ועוסק מזה כעשרים וחמש שנה בטיפול, כפסיכותרפיסט ומטפל משפחתי מוסמך. יחד עם זאת, לא זנחתי ולו אף לרגע, לאורך כל הקריירה שלי, את אהבתי האמיתית: ארץ-ישראל, נופיה, שביליה ואתריה. אני מכיר כל שעל בשבילי הארץ, ועוד מימי נעוריי אהבתי לטייל בכל הזדמנות.  אני מהמאושרים הבודדים שהצליחו להפוך תחביב למקצוע, ומאז אני מדריך טיולים.

"נופים – טיולים " הוא שמה של חברת הטיולים שלי, אני עוסק בהדרכה ובנוסף אני מפיק ומארגן טיולים ליחידים ולקבוצות, כולל: טיולי נושא, טיולי שטח, ימי-כיף וגיבוש, סדנאות העשרה ועוד. הדגש הוא בארגון מושלם, תוך תשומת לב  לפרטים הקטנים ביותר, ולהפקה מקורית, על-מנת לספק חוויה ייחודית ובעלת הנאה מירבית.

היום, 20 שנה לאחר שהתחלתי לעסוק במקצוע זה, אני בעל ניסיון עשיר בהדרכת טיולים לכל : לילדים, לנוער ולמבוגרים. לגמלאים ולמטיבי לכת. בכל המסגרות בארץ ובחו"ל: בחברה להגנה הטבע, אגד תיור ובחברות טיולים מובילות, עבור מארגני תיירות ,סוכני תיירות ,קבוצות פרטיות , מערכת החינוך ועוד .

הזמן עכשיו