חזור

פתח ווצאפ
סדנת רוקחות טבעית על הנחל

הקופון מומש!

המחיר המוצג הינו המחיר לאחר ההנחה

חזור לרשימת הפעילויות

הזמנתך התקבלה בהצלחה!

להלן הפרטים:

שם הפעילות:
דגדג
תאריך הפעילות:
שדגגש
שעת הפעילות:
שדגדשג
מספר כרטיסים:
שדגדשג
שולם סכום של:
שדגדשג
שם מלא:
שדגגד
טלפון:
שדג
אימייל:
שדגדש

ברגעים אלה ממש נשלח אליך מייל עם פרטי הרכישה, קוד השובר ופרטים ליצירת קשר עם יערת הדבש על מנת לתאם את מועד הפעילות.
במידה והמייל לא מגיע, יש לבדוק בתיקיית הספאם.

ברגעים אלה ממש נשלח אליך מייל עם פרטי הרכישה.
חשוב לבדוק שהמייל הגיע כי יש בו פרטים חשובים נוספים!
במידה והמייל לא מגיע, יש לבדוק בתיקיית הספאם.

רכישת כרטיסים ושוברים:

2 כרטיסים
אחרונים
מחיר לפעילות: 289
100
פתח ווצאפ

תהליך הרכישה יתאפס בעוד: 10:00

עלות השתתפות לאדם בסדנה של 3-10 משתתפים.ות בכל מקרה של ביטול ע"י הלקוח, יוחזר התשלום בניכוי 5% או 100 ₪ , הנמוך מביניהם דמי טיפול.

פעילות פרטית? הזמנה לקבוצה גדולה?
לחצו כאן לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

מתאים לגילאים: 18 ומעלה

איפה נפגשים? קיבוץ הגושרים

סדנת רוקחות טבעית על הנחל

מה בסדנה?

סדנה שמתקיימת בביתי שעל הנחל בקיבוץ הגושרים ומשלימה את חוויית החיבור לטבע ולגליל הירוק,
בסדנה אנחנו לוקחות לנו מרחב לנשימה, לעצירה, מתחברות לגוף ולרגש, לומדות על יסודות הקוסמטיקה הטבעית, איך להתאים את המוצרים לעור הייחודי שלנו ומתוך ההבנה- רוקחות לעצמנו מוצרי קוסמטיקה ובריאות מחומרי גלם טבעיים ומשובחים ועם שמנים אתריים טהורים!
את המוצר שנכין תקחו איתכן להמשך החוויה גם אחרי שהחופשה מסתיימת, הניחוח הייחודי יזכיר לכן את החוויה ויעורר אותה. בין המוצרים לרוקחות: קרם פנים, מסיכה לפנים, סרום, ג'ל מרגיע עור, דיאודורנטים, סבונים ועוד, לפי בחירתכן.
הסדנה מתאימה ליחידים, לזוגות, ולקבוצות של עד 20 א.נשים.

שמי יערה הר שגיא נולדתי בקיבוץ הגושרים, בארץ הגליל, ארץ פלגי מים. נשמתי וחייתי את הטבע מאז שאני זוכרת את עצמי. זכרונות רבים משכשוך רגליים בפלג הדן שזרם ליד הבית, הסתערות על שיחי פטל קוצניים ואכילת הפרי השחור המתוק, רכינה לעבר נרקיסים ושאיפת ריחם המופלא לקרבי, ומרבדי הכלניות המקשטים את הדשא הירוק בחורשת טל.
טיולים וטבע היו חלק בלתי נפרד מהחינוך שלי- בבית ובחוץ. עם השנים למדתי לא רק לאהוב את הטבע אלא גם לכבד אותו, להעריך את קיומו, להוקיר את הטוב הגדול שהוא מעניק לנו, בכל רגע ורגע ובכל מקום.
כשהתחלתי להתנסות ברוקחות, היה לי ברור שהמרכיבים שאשתמש בהם יהיו טבעיים וטהורים.  השמנים האתריים משפיעים באופן עמוק ביותר, על מערכות הגוף וגם על הנפש. בניגוד לכימיקלים ולחומרים מלאכותיים, החומרים הטבעיים פועלים בעדינות, תוך שמירה על הגוף כמערכת שלמה ובריאה. הגוף מתחזק מהשימוש בחומרים מהטבע כי אלו החומרים שמהם אנחנו מורכבים. מדברים באותה שפה.

היום יש לי ליין של מוצרי קוסמטיקה ובריאות שאני מפתחת ורוקחת, אני מלמדת רוקחות טבעית בקורסים ובסדנאות וכן מטפלת גוף- נפש, בעזרת הארומתרפיה וכלי ריפוי נוספים שלמדתי וממשיכה ללמוד.

הזמן עכשיו